Miloše Zemana napadla žena u volební urny

Miloše Zemana napadla žena u volební urny

Polonahá aktivistka ze skupiny Femen se snažila bránit současné hlavě státu v odvolení u volební urny. Miloše Zemana napadla tato polonahá žena hlásící se ke skupině Femen. Žena byla do půlky těla nahá a měla obnažený hrudník s bílým nápisem.

Ochranka Miloše Zemana ženu okamžitě zpacifikovala

Zeman se po chvíli navrátil k volební urně a odvolil. Miloš Zeman se následně vyjádřil:

„Jsem poctěn, protože mě napadla aktivistka skupiny Femen, která napadla i papeže.“

Skupina Femen

Skupina Femen je ukrajinskou radikální skupinou bojující za ženská práva. Skupina vznikla na Ukrajině a nyní sídlí v Paříži. Femen bojuje proti sexuálnímu turismu, homofobii a náboženským institucím.

Skupina Femen má desítky aktivistek napříč Evropou a jejich aktivity se nejvíce vymezují proti politickým autoritám, které neuznávají a opovrhují právy žen.

Členové skupiny Femen na sebe strhávají pozornost díky nahotě a pokresleným hrudníkům. Nejčastějšími členy této skupiny jsou mladé ženy mezi 20-30 rokem. Femen se řadí k radikálním feministkám.

Patrik Pilous (Autor)

Autor se věnuje volbám v České republice a snaží se na volební aktéry a volební procesy nahlížet netradičně. Články autora se věnují novým trendům ve volebních kampaních a netradičním metodám ve volebních analýzách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *