volební preference SPD - Tomio Okamura

Tomio Okamura i SPD vyzývá k volbě Miloše Zemana v prvním kole prezidentských voleb

Tomio Okamura i SPD vyzývá k volbě Miloše Zemana již v prvním kole prezidentských voleb.

Zpráva a výzva pro voliče SPD v prvním kole prezidentských voleb na Facebooku:

„Vyzývám všechny členy a příznivce našeho hnutí SPD k účasti v přímých prezidentských volbách tento pátek a sobotu ve dnech 12. a 13. ledna. Přestože máme v některých otázkách a postojích rozdílné názory, tak z celkového pohledu považuji výsledky práce prezidenta Miloše Zemana za potvrzení správnosti principu přímé volby prezidenta České republiky. Je dobře, že občané vybírají prezidenta přímo bez zákulisních čachrů politických stran. V nadcházejících prezidentských volbách je třeba opět podpořit kandidáta podporujícího principy přímé demokracie. Především jde o podporu přímé volby politiků a podporu zákona o obecném referendu, které umožní občanům rozhodovat o zásadních otázkách, včetně členství v EU. Prezidentem České republiky musí být vlastenec odmítající další demontáž suverenity země a důsledně odmítající nelegální imigraci a islamizaci společnosti. Prezidentem musí být člověk hájící zájmy naší země a nesmiřitelný bojovník s mezinárodním terorizmem.
Z kandidujících osob při přihlédnutí k tomu, kdo má reálnou šanci být zvolen a zároveň sdílí alespoň částečně stejné programové cíle jako naše hnutí SPD, je takovým kandidátem současný prezident Miloš Zeman.
Přeji hezký den.“

Patrik Pilous (Autor)

Autor se věnuje volbám v České republice a snaží se na volební aktéry a volební procesy nahlížet netradičně. Články autora se věnují novým trendům ve volebních kampaních a netradičním metodám ve volebních analýzách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *