Do Senátu na Chomutovsku kandiduje Elvíra Hahnová za SPD 〉 Co nabízí?

0
3055
Hahnová SPD

V senátních volbách kandiduje na Chomutovsku v barvách SPD do Senátu Elvíra Hahnová. SPD má v obvodu Chomutov vyšší volební preference oproti celorepublikovým statistikám. Má šanci Elvíra Hahnová získat mandát senátora?

Představení kandidátky do Senátu na Chomutovsku.

Jmenuji se Elvíra Hahnová a letos jsem úspěšně dokončila studium na VŠ obor kriminalistiky a práva. Jsem vdova a vychovávám tři děti. Přeji si pro ně důstojnou budoucnost.

Témata a program kandidátka SPD v Chomutově

SPD Chomutov Hahnová senátní volby
SDP program Elvíry Hahnové.

Mým cílem je naplnit slib Senátora, který slibuje věrnost České republice, a že svůj mandát bude vykonávat v zájmu všeho lidu, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Bohužel někteří Senátoři se slibem, který dali svým voličům, vůbec neřídí. Nad zájmy České republiky staví zájmy Evropské Unie, neziskových organizací a nadnárodních korporací. Svou práci, kterou mají vykonávat v zájmu všeho lidu, si vykládají po svém a upřednostňují určité zájmové skupiny. Tím porušují nejen svůj slib Senátora, ale také naši Ústavu.

Co můžete občanům ČR nabídnout jako senátorka paní Hahnová a jaké jsou Vaše zkušenosti?

Jsem ředitelkou O.P.S., členkou finanční komise Ústeckého kraje a předsedkyní SPD okr. Chomutov. Mám zkušenosti v managementu, byla jsem členkou Hospodářské komory v Chomutově a město Chomutov mi udělilo děkovný list za práci při realizaci Koncepce sociální politiky statutárního města v letech 2013-2015.

Proč zrovna hnutí SPD?

Hnutí SPD je pro mě zárukou toho, že myslí opravdu vážně to, co říká a své sliby, které dalo voličům se snaží plnit, a to se mi líbí. Já osobně nikdy neslibuji lidem to, co nemohu splnit, takže mí voliči ode mne očekávají, že pokud se dostanu do Senátu, tak budu jasně setrvávat na svých programových bodech.

Jak probíhá senátní kampaň kampaň paní Hahnová a co plánujete v následujících dnech před volbami?

Kampani se věnuji na 100 %, ostatně stejně jako vždy, když něco dělám. Myslím si, že budeme mít hezkou profesionální kampaň, která bude postupně přirozeně gradovat. Ctím veřejnou politickou soutěž, takže nikomu nic neničím, nešířím lži a nechávám každému svůj názor. Je škoda, že stejný postoj k volbám nesdílejí všichni.

Jaký máte rozpočet na senátní kampaň?

Má kampaň bude v hodnotě asi 200.000,- Kč. Mám velkou oporu ve svých voličích, kteří mi osobně hodně pomáhají a mou povinností je vyčíslit jejich pomoc, kterou mi nabídli zdarma. Vše je a bude řádně zaúčtováno.

Znáte Vaše protikandidáty na Chomutovsku?

Nebudu se jednotlivě vyjadřovat k ostatním kandidátům, protože je osobně neznám. Jen se mi nelíbí, že politici zneužívají na kandidáty do Senátu lékaře. Já si jich nesmírně vážím a myslím, že by měli dělat svou práci, které rozumí a je určitým posláním. Neumím posoudit kolik toho jednotliví kandidáti vědí o mezinárodním právu, fungování Evropské Unie, nebo jak moc mají načtenou Ústavu České republiky. Já osobně mám státní zkoušku z Ústavního práva a Ústavního pořádku.

A ještě jedné věci je mi líto, že Senátor, který sedí v Senátu již druhé volební období za okr. Chomutov, za celou dobu nevyvíjel žádnou osobní iniciativu. Nevím o ničem, co by pro nás v regionu udělal a je to škoda. Možná, že lepším přístupem některých Senátorů k veřejnosti, by stoupl také zájem veřejnosti o Senát.

Kdo si myslíte, že se dostane do druhého kola senátních voleb na Chomutovku?

Nejsem pro Evropský kandidát, ani pro Ruský a v Senátu nebudu plnit přání lobbistů, ani Evropské Unie, ale přání našich občanů v zájmu České republiky. Byli to naši občané, kteří podpořili hnutí SPD v parlamentních volbách 2017 svými hlasy a SPD v okresu Chomutov skončila na druhém místě. Tím to bych jim ještě jednou chtěla poděkovat za hlasy a za to, že jim není lhostejná budoucnost naší země. Moc si jejich hlasů vážím a doufám, že díky nim bude hlas SPD slyšet nejen v Poslanecké sněmovně, ale i v Senátu.

Jaký máte vztah k obvodu Chomutovsko?

Narodila jsem se v Chomutově a žiji zde již 41 let. Mám zde svou rodinu a přátele. Zapojuji se do dění na Chomutovsku, tudíž bych chtěla být aktivním Senátorem, který se bude podílet na hospodářském, sociálním a kulturním rozvoji v regionu. Miluji Chomutovsko a okolí hor a přeji si, aby se lidem, kteří zde bydlí, dobře žilo. Lidé se sami rozhodnou, jestli svou zemi vymění za EURA, nebo jestli ji zachrání pro další naše generace.

S úctou kandidát do Senátu v okr. Chomutov Bc. Elvíra Hahnová.

Předchozí článekVolební preference září 2018 Kantar TNS, Piráti hlásí posun před ODS!
Další článekPavel Trčala horolezec a moravský vlastenec kandiduje do Senátu za obvod Brno-město

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here