Váš průvodce do světu krásy

0
949
Make up
Make up

Během doby existence se MAKEUP stal největší mezinárodní společností, která je velmi populární v zemích EU a úspěšně tam působí. V Polsku už několik let úspěšně pracuje a vyvíjí se MAKEUP.pl, v Bulharsku – MAKEUP.bg, v Rumunsku – MAKEUP.ro, v Itálii – MAKEUP.it, na Slovensku – MAKEUP.sk, v Maďarsku – MAKEUP.hu a teď i v Česku — tady. Seznam zemí, ve kterých je tento on-line obchod stále roste.

Víme, že pro klienty z České republiky má největší význam kvalita a originalita produktů. A jsme rádi, že systém kontroly kvality Evropské unie, na jejíž trzích pracujeme už hodně let, je potvrzením a zárukou originality zboží na MAKEUP pro naše zákazníky. Zkušenosti s podnikáním v zemích EU, vysoké standardy, spolupráce s obrovským počtem evropských dodavatelů nám umožňují nabídnout českým zákazníkům dostupné ceny, široký výběr výhradně originálního a kvalitního zboží a služby na nejvyšší úrovni. 

Naším úkolem není jen poskytnout vám možnost nákupování, ale také chceme pro vás otevřít zcela nový svět krásy. Každý den obchod MAKEUP sebevědomě jde vstříc světovým trendům, aby představil klientům značky a novinky z nejrůznějších koutů planety. Naším cílem je udělat nadherným každý váš den, naplnit ho krásou a neuvěřitelnými vůněmi. Dostupné ceny, široký výběr a vysoká kvalita výrobků je hlavním tajemstvím úspěchu společnosti MAKEUP.

Tým pracovníků MAKEUP se pečlivě seznamuje s každou značkou a snaží se poskytnout o zboží co nejvíce užitečných informací. Vždy jsou však doplňující otázky, proto můžete klidně nás kontaktovat i telefonicky. 


MAKEUP se stará nejen o kvalitu produkce a servisu, ale také o široký výběr zboží. V obchodě najdete přes 100 000 položek kosmetiky a parfémů. Sledujeme novinky a módní trendy na trhu krásy, proto se náš sortiment neustále aktualizuje a rozšiřuje. Speciálně jsme pro naše klienty vytvořili vhodný systém vyhledávání a filtrace zboží podle klíčových parametrů. Na webu lze s lehkostí vybrat produkt podle značky, série, ceny a výrobce.

MAKEUP spolupracuje s předními dodavateli a zástupci více než 1000 obchodních značek. Važíme si důvěry zákazníků, proto nabízíme pouze originální produkty značek. Jsme přesvědčeni o kvalitě zboží, které je u nás prezentovano. 

On-line obchod MAKEUP provozuje bezplatné doručení po celém území Časké republiky, pokud bude objednávka v hodnotě nad 690 Kč. Takže naváhejte a udělejte si radost nákupem kosmetiky nebo parfémů za skvělé ceny.

Zajímají Vás poslední volební preference nebo jak se přepočítávají hlasy na mandáty?

Předchozí článekVolební kalkulačka k volbám do Evropského parlamentu 2019
Další článekAliance národních sil chce vystoupení z EU, NATO a zestátnit některá odvětví národního hospodářství

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here