Aliance národních sil chce vystoupení z EU, NATO a zestátnit některá odvětví národního hospodářství

0
5135
Aliance národních sil - Jiří Černohorský
Aliance národních sil | Jiří Černohorský

V profilovém rozhovoru za Alianci národních sil představuje své vize o Evropě lídr kandidátky do Evropského parlamentu Jiří Černohorský.

Proč by měli voliči v květnových volbách sáhnout právě po Alianci národních sil?

Protože ANS má ve svém programu zcela jednoznačný požadavek na vystoupení z EU, z NATO a na zestátnění strategických odvětví národního hospodářství a přírodního bohatství. Pokud totiž naše země nepodnikne tyto tři antisystémové kroky, tak přestaneme existovat a budeme pouhým euroregionem v rámci EU.

NATO nám v žádném případě nezaručuje  a ani negarantuje naši bezpečnost! Naopak díky tomuto svazku jsme se stali jednoznačně agresory a podle mezinárodního vojenského práva za své činy a skutky – jako například naše vojenské mise v Afghánistánu – poneseme veškerou odpovědnost za dopady, které souvisí s naším konání. 

Nadále není únosné, aby naše voda, doly, energetika, či dopravní infrastruktura byly v rukou cizích nadnárodních korporací! Je absolutně nezbytné, aby tyto věci byly pod kontrolou našeho státu! 

ANS má plně resortní program, který formuluje pronárodní politiku.Které tři věci by Jiří Černohorský jako europoslanec prosazoval a vyzdvihoval v EP?

Jednoznačně bych prosazoval vystoupení ČR z EU podle článku 50 Lisabonské smlouvy.

Věnoval bych se sociální a podnikatelské sféře (podpora pro malé a střední podnikatele a ne pro nadnárodní korporace) a také podpoře tradiční rodiny, kde je otec muž a matka žena. 

Usiloval bych o anulování podpisu ČR pod Istanbulskou úmluvou! 

Co se podle Vás pane Černohorský europoslancům za uplynulých 5 let povedlo a co nikoliv?

Povedlo se dokonale zničit hospodářství naší země! A to jak rostlinné zemědělství, tak živočišnou výrobu a de facto veškerý tradiční lehký i těžký průmysl! Americká investiční banka JP MORGAN dokonce zařadila Českou republiku do kategorie rozvojových zemí. A to na základě faktu, že příjem občanů v České republice na hlavu, je již pátým rokem pod stanovenou hranicí pro vyspělé země! 

A toho všeho jsme i skrze naše europoslance dosáhli za pouhých 15let členství naší země v EU! Jak vidíte budoucnost Evropské unie za 10 let? Kam se posune?

Mluvit o vývoji EU do budoucna se zdá jako naprostý nesmysl, protože je v plánu, aby vznikl tzv. EVROPSKÝ ISLÁMSKÝ CHALIFÁT! Současné vedení EU k tomu evidentně činí systematické kroky – viz projekt EUROMED, ve kterém je přesně popsán důvod dnešní STRATEGICKY ŘÍZENÉ MIGRACE obyvatel  z Afriky do Evropy! Dále je to takzvaně „nezávazná“ Marrakéšská deklarace, globální kompakt a další a další oficiální smlouvy a dokumenty EU a OSN! 

V rámci těchto smluv plánuje EU dovoz 1,5 mil. migrantů z uvedených mimoevropských regionů ročně pod záminkou válečných uprchlíků či pod záminkou potřeby posílit pracovní síly v průmyslu náhradou za stárnoucí evropskou populaci.  Postupně má být takto dovezeno do roku 2050 do Evropy 50 až 80 milionů migrantů. Tato situace spolu s dramatickým nárůstem zločinnosti a různých exotických nemocí, jakož i naprosto odlišnými životními návyky bude vytvářet podhoubí pro vznik občanských válek. Prostě se plánuje přeměna Evropy na evropský islámský chálifát.

Jaké tři problémy EU identifikujete vy a ANS jako nejpalčivější?

  1. Migrace! 
  2. Bezpečnost! 
  3. Obrovské speciální rozdíly mezi jednotlivými členskými státy!  Zde zase zmíním třetinové mzdy a důchody třeba ve srovnání s Německem, Francií, Finskem, Rakouskem, Švédskem, Nizozemím anebo naše jen čtvrtinové mzdy ve srovnání s Belgií, Dánskem atd. atd.

Jste pro vyšší integraci členských států do EU? Jak se díváte na vizi EU jako federace?

Znovu opakuji: jsme jednoznačně pro CZEXIT! A důvody už jsem zmínil výše. Co však znovu a důrazně zopakuji je bezpečnost a soběstačnost našeho státu. Pokud totiž zůstaneme v EU (ať už má jakoukoliv podobu), tak NIKDY ani bezpeční ani soběstační ani rovnoprávní a ani samostatní nebudeme, protože to NENÍ V ZÁJMU EU a principů, na kterých stojí – tedy volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu.

Euro nebo koruna?

Jsme jednoznačně pro zachování naší měny – poctivé české koruny! Už jen představa, že bychom museli jako Česká republika zaplatit za zřízení eura 365.000.000.000 korun!!!! (jak veřejně sdělil již v roce 2016 současný premiér Babiš), je pro nás naprosto absurdním nesmyslem!Jaká oblast je podle Vás v EU přeceňována a kde naopak peníze chybí?

EU se chová jako duhový šílenec na uzavřeném psychiatrickém oddělení. Agresívní prosazování LGBT a také takzvané ZELENÉ POLITIKY je naprosto skandální. Většina všech realizovaných kroků je protismyslná a v konečném důsledku jde proti přírodě samotné!


EU se chová jako duhový šílenec na uzavřeném psychiatrickém oddělení.

Jiří Černohorský

Zářným příkladem nelogického jednání jsou například elektromobily a zároveň zákaz klasických typů elektráren (včetně atomových). Anebo zákazy vznětových motorů,  které mají nejen nižší spotřebu, ale které dnes také mají nižší emise než motory zážehové! Další příklad zvrácenosti jsou statisíce kilometrů naprosto nesmyslných „cyklostezek“ a to především v centrech měst! 

Dále je to podpora LGBT a feministických neziskových organizací na úkor tradičních rodin, kde je otec muž a matka žena.

Záměrně není podporována ani spravedlivá sociální politika – viz již zmíněné naše třetinové nebo čtvrtinové platy a třetinové nebo čtvrtinové důchody ve srovnání s některými zeměmi EU.

A v neposlední řadě je to bezpečnost a to jak jednotlivých členských států, tak i celé Evropy! Absolutně neexistuje ochrana schengenského prostoru, tedy vnějších hranic EU. Spíše bych tento prostor nazval „prostupem“! 

Podívejte se na poslední předvolební průzkumy preferencí před volbami do Evropského parlamentu nebo další ze série rozhovorů s lídry politických stran například s Jiřím Pospíšilem.

Předchozí článekVáš průvodce do světu krásy
Další článekRozhovor s Jaromírem Štětinou, lídrem za nové hnutí Evropa společně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here