„Jsme možností volby pro inteligentní euroskeptiky,“ říká Petr Hannig za koalici Rozumných a Národní demokracie

0
2075
Rozumní - Národní demokracie eurovolby
Rozumní - Národní demokracie

Na otázky k eurovolbám za koalici ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO odpovídal bývalý kandidát na prezidenta Petr Hannig místo volebního lídra Adama B. Bartoše.

Proč by měli voliči v květnových volbách sáhnout právě po ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO ?

Kandidujeme v koalici s názvem: ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO. Už sám název napovídá, proč by voliči měli volit právě nás. Kromě těchto hlavních bodů vtělených do názvu koalice budeme zcela rozhodněvyžadovat kontrolu nezávadnosti potravin i přes naprosto nepochopitelná varování směrem k našemu státu z Bruselu. Nedopustíme omezování legálních střelných zbraní a dalších obranných prostředků.

Na významném místě naší kandidátní listiny je člen sdružení LEX. Odmítáme zákazy olověných nábojů a rybářských olůvek, odmítáme zákazy naftových motorů u osobních aut, rozhodně nejsme přátelé elektromobility, která nahrává bohatým vrstvám a znevýhodňuje především venkovské, zvláště starší obyvatelstvo, které nemá jak se dostat k lékaři a na nákupy než svými, mnohdy starými dieselovými automobily.Které tři věci by Petr Hannig jako europoslanec prosazoval a vyzdvihoval?

1.     Neprostupnost vnějších hranic EU jakýmikoliv dostupnými prostředky i za cenu změny zastaralé legislativy. Masivní násilná imigrace ze zemí nekompatibilních s naší kulturou a sociálními systémemy se v podstatě dá pojmout jako vyhlášení války a jako s takovým faktem, by se mělo k tomuto problému přistupovat.

2.     Pokud by se k obraně vnějších hranic nenalezla v parlamentu EU vůle, snažil bych se při zachování dosavadních výhod (možnost volného cestování občanů) vystoupit z EU a vstoupit do volně přidruženého společenství, ve kterém se nalézá např. Švýcarská federace.

3.     Prosazoval bych konec zelené politice zákazů jádra, zákazů fosilních paliv – zákazů naftových motorů pro osobní auta, zákazů používat pet lahve či igelitové sáčky a tak podobně. Evropa zamořuje těmito věcmi životní prostředí nepoměrně daleko méně než ostatní kontinenty.

Co se europoslancům za uplynulých 5 let povedlo a co nikoliv?

Povedlo se zlevnění tarifů pro volání z jiných zemí EU. Nepovedlo se toho nepřeberná řada. Naposledy směrnice podporující migraci z Afriky. Je smutné, že pro tuto sebevražednou směrnici hlasovali všichni naši europoslanci až na jednoho a dva se zdrželi hlasování.Jak vidí Rozumní budoucnost Evropské unie za 10 let? Kam se posune?

Rozpadne se.

Jaké tři problémy EU identifikujete jako nejpalčivější?

1.Laxnost při ochraně vnějších hranic unie

2. Sebevražedné přijímání věcí jako výše jmenovaná směrnice podporující migraci z Afriky, Istambulská úmluva a další podobné záležitosti

3. Zákazy dobrých legislativ, které se osvědčily v členských zemí. Ingerence do národních politik např. Maďarska či Polska

Jste pro vyšší integraci členských států do EU? Jak se díváte na vizi EU jako federace?

Rozhodně NE. Jsme pro spolupráci svobodných států Evropy a postupné bezbolestné rozpouštění EU, při zachování všech pozitiv.

Euro nebo koruna?

Rozhodně koruna. Euro je potický instrument pro potlačení zbytkové svobody jednotlivých států.

Jaká oblast je podle koalice ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO v EU přeceňována a kde naopak peníze chybí?

Přeceňována je podpora politických neziskových organizací. Peníze chybí na infrastrukturu.

Jaký máte rozpočet kampaně? Čím chcete oslovit voliče, aby si z 39 kandidujících subjektů vybrali právě ten Váš?

150 tisíc. Jsme skutečně vlastenecká koalice. Jsme možností volby pro inteligentní euroskeptiky.

Přečtěte si také rozhovor s Františkem Matějkou ze Strany nezávislosti České republiky.

Předchozí článekSuperdebata kandidátů do eurovoleb 2019 na TN.cz
Další článekRozhovor s lídrem hnutí Bezpečnost Odpovědnost Solidarita a bývalým diplomatem Jaroslavem Baštou

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here