Richard Zemánek (KDU-ČSL), kandidát do Senátu za Břeclav

0
1415
richard zemánek kandidát do senátních voleb
Zemánek KDU-ČSL

Po dvojici lékařů z Rokycanska Zdeňku Hessovi za Piráty a Davidu Redlovi za SPD se představí kandidát do Senátu se představí Richard Zemánek v barvách lidovců.

Jmenuji se Richard Zemánek, narodil jsem se 3. 6. 1968 v Hustopečích. Jsem ženatý a s manželkou máme 2 krásné dcery. Jsem členem zastupitelstva Břeclavi a rovněž členem zastupitelstva Jihomoravského kraje.

„Velmi rád spolupracuji s lidmi, kteří to s rozvojem regionu myslí vážně.“

Velmi rád spolupracuji s lidmi, kteří to s rozvojem regionu myslí vážně a poctivě. Proto spolupracuji s neziskovkami, MASkami, mikroregiony, starosty, místostarosty a zastupiteli.

Program Richarda Zemánka pro senátní volby 2018 Břeclav

  • Postavení drobných živnostníků
  • Situace malých zemědělců a vinařů
  • Otázky spojené se školstvím, kvalita vzdělání
  • Palčivé problémy regionu, především sucho a doprava

Co můžete občanům ČR nabídnout jako senátor a jaké jsou Vaše životní zkušenosti?

Jsem učitelem českého jazyka, základů společenských věd a angličtiny. Celý můj profesní život je spjatý se školstvím a učením. Mám zkušenosti s různými typy škol. Od základních přes učňovská zařízení, průmyslovky až ke gymnáziu. Několik let jsem také vedl soukromou jazykovou školu.  Mám zkušenosti  i s podnikáním, vlastním dvě firmy.

Proč zrovna kandidatura za KDU-ČSL?

Budu kandidovat za KDU-ČSL, jejímž jsem členem již 16 let. Myslím si, že právě KDU-ČSL se výrazně odlišuje jak od bezbřehého socialismu, tak od agresivního velkokapitalismu.

KDU-ČSL právě svou podstatou by měla zastupovat právě ty obyčejné svobodné lidi, drobné podnikatele a živnostníky stejně jako soukromě hospodařící rolníky.

Jak probíhá kampaň a co plánujete? Podotázka na komunikační kanály kampaně.

Chtěl bych především zvýšit informovanost lidí o kampani, podávat jim přesný a podrobný obraz o své práci. K tomu by měly sloužit informační kanály, které využívám. Jsou to hlavně internetové stránky mujsenator.cz a svůj facebookový profil.

Rovněž plánujeme billboardy, články v novinách, ale především chci využívat rozhovorů s lidmi při tzv. kontaktní kampani, kterou vedeme již od května.

Jaký máte vztah k obvodu?

Pokud budu zvolen, tak budu zvolen ve svém rodném kraji, v kraji, kde celý život žiji a budu zvolen právě lidmi z tohoto kraje. V žádném případě bych také nikdy nekandidoval za nějaký jiný obvod a upřímně nechápu kandidáty, kteří kandidují mimo obvod, kde trvale žijí. Je to k nim neupřímné.

Jaký máte rozpočet na kampaň?

To ještě nevím, nemohu ani odhadnout.

Znáte Vaše protikandidáty?

Ano, s výjimkou kandidáta za SPD.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here